کشف لباس مجلسی زیبا

رحله بعدی تحقیق بر مصاحبه ها متمرکز بود که به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تحقیق برای کشف و توضیح روندهای کشف شده از طریق تحقیق رومیزی در نظر گرفته شده است.

در بازه زمانی مارس 2020 تا مه 2021، نویسندگان ده مصاحبه عمیق نیمه ساختاریافته با افرادی که درگیر آموزش طراحان لباس مجلسی شیک در سطح پس از متوسطه بودند، انجام دادند.

گروه مصاحبه شوندگان از نظر تنوع هم از نظر ارتباط با مدارس مد مستقر در شهرهای مختلف، تجربیات حرفه ای و تحصیلات خود و همچنین از نظر نوع دوره هایی که می توانستند به دانشجویان مد ارائه دهند (طراحان مد و لباس) انتخاب شدند.

کارشناسان با تحصیلات تکمیلی در زمینه های روانشناسی، اخلاق مد، مدیریت، استایل مد، تاریخچه مد، و تخصص های مرتبط با بازاریابی مد و خرده فروشی).

همه طرفین در حال حاضر (یا اخیراً) مدرس حداقل یکی از مدارس مد بودند و دو نفر از آنها مدیران چنین مؤسساتی بودند. آنها علاوه بر تلاش‌های آموزشی، در فعالیت‌های متنوع مرتبط با مد، مانند مدیریت فعالیت‌های خود، شرکت داشتند.

شما می توانید برای اطلاع از نحوه دریافت وام و ثبت نام وام اشتغال کمیته امداد به سایت مرکزی این مجموعه مراجعه نمایید.

پس از بررسی ادبیات و اولین مرحله مفهومی این تحقیق، نویسندگان فهرستی از تمام مدارس دبیرستانی لهستان که رشته های طراحی مد را در سال تحصیلی 2019-2020 تدریس می کردند، ایجاد کردند.

پس از بررسی لیست مدارس ارائه دهنده این رشته ها توسط وزارت آموزش و علوم، هجده دانشگاه و موسسه آموزش عالی خصوصی شناسایی شدند.

آنها شامل پنج مؤسسه هنرهای سنتی، یعنی آکادمی هنرهای زیبا در کراکوف (AFAK)، آکادمی هنر Strzemiński لودز (SAAL)، آکادمی هنرهای زیبا در ورشو (AFAW)، آکادمی هنر در Szczecin (AAS) بودند.

یکی از پرسود ترین نوع تجارت در جهان خرید و فروش جیوه قرمز می باشد و از اهمیت بسیار بالای برخوردار است.

و دانشگاه هنر در پوزنان (UAP). گروه دوم از مدارسی که آموزش طراحی مد را ارائه می‌دهند، مؤسسات خصوصی تخصصی متمرکز بر طراحی مد بودند، مانند دانشگاه VIAMODA و مدرسه بین‌المللی طراحی لباس و مد MSKPU در ورشو (MSKPU)، مدرسه هنر و طراحی مد کراکوف در کراکوف. CSAFD)، و مدرسه مد (FS) و مدرسه فرم (SF) در پوزنان (مدرسه اخیر در اکتبر 2020 به ورشو منتقل شد).

علاوه بر این، این شامل دپارتمان‌ها، کرسی‌ها و رشته‌های مد در دانشگاه‌ها و سایر مؤسسات آموزش عالی با نمایه‌های هنری، فنی یا عمومی گسترده‌تر، از جمله مدارس خصوصی مانند استودیو هنر (SA) در ورشو و مدرسه لوبلین می‌شود.

هنر و طراحی (LSAD)، آکادمی فیلم، هنر و طراحی در لودز (AFAD)، دانشگاه علوم اجتماعی پوزنان (PUSS)، و دانشگاه فناوری در کاتوویتس (UTK).

دانشگاه‌های دولتی که طیف وسیعی از رشته‌ها را ارائه می‌دهند مانند دانشگاه فناوری لودز (LUT)، دانشگاه یان کوچانوفسکی کیلچه (JKUK) و دانشگاه فناوری و علوم انسانی در رادوم (UTHR) نیز شامل رشته‌ها و تخصص‌های مد بودند. (از اختصارات اسامی مدارسی که در اینجا معرفی شده اند در سراسر متن استفاده می شود).

آموزش مد در سطح پس از دبیرستان در مراکز اصلی شهری متمرکز است، با دید ویژه در شهر پایتخت ورشو، لودز (که از قرن نوزدهم مرکز اصلی صنعت نساجی و مد در لهستان بوده است)، کراکوف (لهستان).

از این رو شما می توانید برای اطلاعات بیشتر به سایت آراد برندینگ مراجعه نمایید.

 • منابع:
  1. Fashion Design Education and Sustainability: Towards an Equilibrium between Craftsmanship and Artistic 
 • تبلیغات: 
  1. کوسن ها و ماهیت زیبایی شناسی در مبل
  2. مرکز فروش تاپ ورزشی زنانه به صورت عمده
  3. خرید بهترین پارچه لگ طرح دار کیلویی
  4. با محصولات باغ خود مولتی میلیارد شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.