واکنش کشور های همسایه به افزایش ارسال محصولات صادراتی از ایران

امروزه محصولات ایرانی به علت کیفیت بالا در حجم های زیادی به کشورهای همسایه صادر می شوند. از این رو کشور های همسایه و کشور های رغیب واکنش هایی را از خود نشان داده اند.

 زعفران قائنات

گلی تقریبا بنفش و سفید از دل خاک رویده و محصولی را به نام زعفران نگین تولید می کند که در اکثر مناطق مانند مشهد و قائنات با برندهای ممتاز خرید و فروش شده که قیمت آن بسته به نوع کیفیت و اندازه دارد. زعفران قائنات یک نوع گل بوته ای بوده که در مناطق خشک و کویری بیشتر رشد می کند و با تست در شهرهای خوش آب و هوا پژمرده و محصولی خوب نمی دهد، با جمع آوری تمامی گلها و دسته بندی در سبدی مخصوص آنها را به یک مکانی جهت جدا سازی انتقال داده و با پخش همه آنها بر روی یک پارچه تمیز، اقدام به انجام این نوع فرآیند می کنند.

بتن آرمه

مقاوم ترین نوع مصالح ساختمانی که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌ گیرد، بتن آرمه است که همراه با سیم مفتول که برای آرماتوربندی به کار می رود، جزء پرمصرف ترین مصالح و تجهیزات ساختمانی بوده و قیمت خرید فروش این محصولات نسبت به کارایی و کاربردی که دارند، بسیار مناسب بوده و افراد زیادی در بازار تمایل به خرید بتن آرمه دارند. ویژگیها و خصوصیات منحصر به فرد این نوع بتن موجب افزایش میزان تقاضا در بازار برای خرید شده است و یکی از مهمترین مزایای استفاده از بتن آرمه آن است که از مقاومت بسیار بالایی در برابر فشرده سازی و کشش برخوردار می باشد.

ست سرم

ست سرم در اوایل به صورت خارجی در بازار فروش وجود داشته است، اما با پیشرفت تکنولوژی کشور عزیزمان توانست ست سرم ایرانی را تولید کرده و همچنین مجموعه ما یکی از برترین تولیدکنندگان این محصول در ایران به شمار می رود که با استقبال بسیار خوبی هم روبرو شده است. بهتر است بدانید زمانی که بدن فرد نیاز به مایعات زیادی دارد این نوع محصول را به آنها تزریق خواهند کرد تا این مایع تامین شود این نوع محصول به گونه ای است که وارد رگ شده و سپس به بدن فرد تزریق خواهد شد و بهتر است بدانید این محصول برای افرادی که دارای بیماری قلبی هستند بسیار مناسب است.

 

سفره قلمکار

جنس سفره قلمکار از پارچه ها از نخهای ضخیم می باشد که می تواند برای اجرای طرح قلمکاری کار برای تولید کنندگان راحت کند. در ادامه به بررسی طرح سفره قلمکار می پردازیم که بسیار زیاد مورد پسند مشتریها بوده و همواره خریداران این نوع از سفره را می پسندند و خریدار این محصول هستند. طرحهای این محصول اکثرا و بیشتر از الگوهای قدیمی می باشد و طرحهای قدیمی الهام گرفته شده است که همین مورد بسیار زیاد افراد را جذب خود کرده است.