نتایج فوق العاده ای از اثرات پاک کنندگی پودر لباسشویی سافتلن قوطی بر روی انواع لباس!

یکی از برندهای اصلی تولید کننده برای ازبین بردن لکه های سخت پودر لباسشویی سافتلن قوطی است که قادر است تا لکه های سخت را از بین ببرد، به خوبی در آب حل می شود و ارزان است.

مخالفان از این محصول «تهاجمی» را دارند که از فسفات بالایی برخوردار است، که نباید در محصول کودک وجود داشته باشد، دوست ندارند.

چه نتیجه ای بگیرید، فکر کنید، زیرا در کل پودر به خوبی شسته می شود.

سافتلن قوطی این پودر لکه های پیچیده روی هر پارچه را پاک می کند، اما پشم و ابریشم را نباید با آن شست. آلودگی را از چمن، شکلات و چربی پاک می کند.

همانطور که می دانید پودر لباسشویی سافتلن قوطی راحت ترین استفاده است، کاربران بسته بندی با گیره را دوست دارند.

اما این محصول آنطور که ما می خواهیم حل نمی شود، بنابراین گاهی اوقات باید یک آبکش اضافی اعمال کنید.

چه نتیجه ای می توان گرفت؟ پودر کاملی وجود ندارد همه نمی توانند با تمام لکه های روی بافت های مختلف مواجه شوند.

 به همین دلیل است که زنان اغلب پودرهای مختلفی را خریداری می کنند، یکی برای شستشوی سفید، دیگری برای شستشوی دستی و سومی برای ماشین لباسشویی و همچنین به صورت جداگانه برای پشم و ابریشم است. به طور کلی، با آزمون و خطای مستقل می توانید بفهمید که کدام پودر لباسشویی بهتر است.

سافتلن

برای برخی، این سوال که چه مقدار پودر باید در ماشین لباسشویی اتوماتیک 5 کیلوگرمی ریخته شود، ممکن است تا حدودی عجیب به نظر برسد.

اکثر کاربران این لوازم خانگی با این اصل هدایت می شوند: “هرگز چیز خوبی وجود ندارد اما این بیانیه به وضوح با این وضعیت سازگار نیست.

چندین تفاوت ظریف وجود دارد که باید قبل از خوابیدن بخش دیگری از مواد دانه ای به آنها توجه کنید.

مطمئناً بسیاری از زنان خانه دار با مشکل لکه های کثیف روی کتانی، لکه های بد شسته شده یا بدتر از آن بوی نامطبوع شیمیایی روی لباس ها دست و پنجه نرم کرده اند.

مهم نیست که چقدر تعجب آور به نظر می رسد، اما تمام این کاستی ها مستقیماً به دوز پودر مورد استفاده برای شستشو بستگی دارد.

در این مقاله به طور مفصل به شما می گوییم که چه مقدار پودر در ماشین لباسشویی بریزید تا به بهترین نتیجه شستشو برسید و به قسمت های کار لوازم خانگی آسیبی نرسد.
استفاده از پودر لباسشویی دستی برای ماشین لباسشویی توصیه نمی شود ابزار این نوع شامل اجزایی در ترکیب آن است که به دلیل آن کف زیادی تشکیل می شود.

در حین کار دستگاه اتوماتیک، فوم می تواند روی قسمت های کار دستگاه (مثلاً موتور) وارد شود که در نهایت منجر به خرابی واحد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.