نتایج بررسی مایع ظرفشویی ریکا داروگر با سایر برندهای تولید کننده مایع بدون سولفات

مایع ظرفشویی ریکا داروگر دیگری که ما نسبت به سایر برندهای تولیدی آزمایش کردیم سه مدعی نایب‌آپ‌های برنده من در نسل هفتم و خانم مایرز Clean Day بودند.

همه آن‌ها به طرز شگفت‌انگیزی از بین روغن‌ها شکسته‌اند و برای پول تمیز کردن ظروف به آن‌ها ضربه می‌زنند.

ظرف ظرفشویی Dawn Ultra (به طور غیررسمی به عنوان «طلوع اصلی» یا «طلوع آبی» شناخته می‌شود) تا زمانی که در مایع ظرفشویی غوطه‌ور شدم، مدت‌ها برندهای انتخابی من بودند، و پیروان آن از ظروف‌پزان وفادار به برند بسیار زیاد است.

این، دست به پایین، بهترین مبارزه با دست ما بود کمی تا حد زیادی می رود و رایحه آن مطبوع و ملایم است.

مسلم است که Dawn تنها مایع ظرفشویی ریکا داروگر است که توسط مرکز تحقیقات بین‌المللی نجات پرندگان برای تمیز کردن پرندگان پس از مصرف نفت می‌شود.

در حالی که این برند تنها یکی از رقبای متعارف من بود که آنچه را که به نظر می‌رسد بیشتر مواد تشکیل دهنده آن را فهرست می‌کند، حاوی عطر و رنگ مصنوعی است، و شرکت می‌گوید در جستجوی آزمایش محصول بر روی حیوانات را حذف کند.

مایع ظرفشویی

اما آنها این کار را نمی‌کنند با این حال در هدف خود برای توقف این تمرین هستند.

پاک زیست تخریب پذیر سال به یک مبارزه برای جلوگیری از استثنایی با عنوان محیطی فوق العاده ای با تمیزی جیر کشش به دست آورد.

اما عطر صنوبر و صنوبر قوی آن برای شستن ظرف بسیار تهاجمی بود.

من از تمیز کردن دیگر قسمت های خانه با این پاک کننده چند منظوره لذت خواهم برد، به ویژه در ماه های زمستان، زمانی که عطر آن خانه کوچک مین ما را گرم می کند.

سیاره فوق‌العاده‌یک مایع ظرفشویی زیست‌محیطی را تخریب می‌کند، با مصرف محدود، که برای ظروف سخت است و همچنین برای استفاده به عنوان شست و شوی میوه و سبزیجات و شامپو حیوانات خانگی بی خطر است.

ما  را به دلیل فرمول بسیار ملایمش مجذوب خود کرد اما در حالی که این یک انتخاب عالی برای تمیز کردن به سبک وان خیساندن ظروف است، زمانی که روی اسفنج استفاده می‌شود کارایی کمتری دارد.