مصرف کاشی کرمانشاه از تولید آن مقدار قابل توجهی بیشتر است

سال 2020 شاهد بهبود نسبی اولیه تولید و مصرف جهانی کاشی کرمانشاه بود که به ترتیب 1.7 درصد و 2.5 درصد رشد کرد جریان واردات و صادرات به طور کلی 2.4 درصد کاهش یافت چشم انداز مثبت تولید جهانی کاشی در دوره 5 ساله 2021-2025.

سرامیک ها را می توان در مناطق مختلف مناسب برای نوع آب و هوا، در خارج از خانه دیوارهای پارکینگ، کف، حمام، آشپزخانه و غیره استفاده کرد.

اکثر سرامیک هایی که برای مصارف خانگی طراحی می شوند، روکش دار هستند آتش دوم یا آتش سوم)و امروزه با افزایش محبوبیت سرامیک های روکش دار، صدها طرح به بازار آمده است.

برای پوشاندن فضاهای داخلی ساختمان ها مصالح زیادی مانند کاشی و سرامیک، موزاییک، پارکت، لمینت، دیوارهای روکش پی وی سی، کاغذ دیواری و … وجود دارد.

اما با توجه به دانش فنی، 6 دلیل مهم وجود دارد که استفاده از سرامیک برای پوشش دیوار و کف بهترین انتخاب است:

کاشی و سرامیک نسبت به سایر مصالحی که برای پوشش کف و دیوار استفاده می شود، عمر بسیار طولانی تری دارند. زمانی که می خواهید کفپوشی را برای هر فضایی که دارید انتخاب کنید.

مهم است که طول عمر محصول را در نظر بگیرید. مخصوصا وقتی در آن محیط حیوان خانگی نگهداری می کنید. توجه به این نکته بسیار مهم است.

اگر کف مراکز خرید را دیده باشید، متوجه می شوید که در بیشتر این مکان ها از سرامیک به عنوان کفپوش استفاده می شده است. زیرا ترکیبات سرامیکی بسیار فشرده و تقریباً در برابر آب غیر قابل نفوذ هستند. به خصوص اگر از سرامیک با لعاب ساینده روستیک استفاده کنید، هنگام راه رفتن روی آن ها نمی لغزند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.