عرقیات گیاهی اصل داستان افسانه ای را به حقیقت تبدیل کرد

گیاهان از دیرباز توسط بشر به عنوان عرقیات گیاهی اصل موثر مورد استفاده قرار گرفته اند فیتوتراپی تأثیر مفیدی بر بدن دارد و عملکردهای آن را تثبیت می کند عصاره های گیاهی دارای طیف گسترده ای از خواص مفید هستند.

محصولات طبیعی را بدون فلزات سنگین و ناخالصی های مضر ارائه می دهد عصاره ها به طور گسترده برای تهیه پمادهای دارویی، لوازم آرایشی و بهداشتی، در صابون سازی و گیاه درمانی استفاده می شود.

  • ماسک های صورت
  • محصولات آرایشی برای بدن
  • ماسک مو
  • شامپوها
  • شستشوی مومیایی ها
  • صابون
  • کرم های برنزه کننده
  • وسیله ای برای اپیلاسیون
  • داروهای درماتیت پوست

عصاره ها جزء اصلی پمادهای شفابخش هستند که اغلب برای سوختگی هر پوستی استفاده می شود گیاهان به طور کامل بیماری های پوستی مختلف را درمان می کنند، بنابراین از آنها در ترکیب بسیاری از پمادها و تزریقات دارویی استفاده می شود.

عرقیات

عصاره های گیاهی جایگاه ویژه ای در تولید صابون، ژل دوش و شامپو دارند. محصولات گیاهی نیز به طور گسترده در تولید ضد تعریق و دئودورانت استفاده می شود هنگام استفاده از عصاره های طبیعی گیاهی، رعایت دوز صحیح ضروری است.

زیرا بسیاری از گیاهان می توانند باعث واکنش های آلرژیک در افراد شوند در بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی از داروهای گیاهی به صورت جامع استفاده می شود. آنها کاملاً با یکدیگر سازگار هستند و اثر درمانی آنها مکمل است.

عصاره یک عصاره طبیعی از مواد خام گیاهی است این محصول حاوی تمام مواد مفید گیاهی است که از آن استخراج شده است عصاره های طبیعی عبارتند از روغن ضروری؛فنل ها؛فلاونوئیدها؛اسیدهای آلی؛فیتواسترول ها است.
اجزاء دارای اثر آنتی اکسیدانی قوی هستند، به تقویت ایمنی و مبارزه با بیماری های مختلف کمک می کنند. عصاره گیاه طبیعی به طور کامل آسیب هر پوستی را التیام می بخشد، بنابراین به طور فعال برای بریدگی ها، زخم ها، ساییدگی ها، زخم های چرکی و فرآیندهای التهابی استفاده می شود.

همچنین محصولات گیاهی به خلاص شدن از شر پوست های تحریک شده و راش کمک می کنند آنها وضعیت هر پوست را بهبود می بخشند، چین و چروک های ریز و عمیق را سفت می کنند، پوست را سفید می کنند.

و آن را با مواد مغذی مفید اشباع می کنند در نتیجه پوست صورت و بدن جوانی خود را حفظ می کند، جذاب و آراسته به نظر می رسد انواع مختلفی از عصاره های طبیعی وجود دارد مایع، روغنی و هیدرولیز شده همه آنها اثر درمانی قدرتمندی دارند و به طور فعال در صنعت آرایشی و بهداشتی و دارویی استفاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.