روشهای لاغری سریع با استفاده از بادام درختی ریز در کوتاه ترین زمان!

اما نتایج تفاوتی را در وزن بدن و فشار خون در دو گروه نشان نداد و به هیچ وجه بر سطح چربی خون تأثیر خوبی داشت. زیرا بیمارانی که روزانه 85 گرم بادام مصرف می کردند، هیچ تغییری در سطح چربی خون نشان ندادند.

از جمله کار رگ های خونی و التهاب داخل بدن است.

بادام سرشار از ویتامین E، منیزیم و پتاسیم است. که فعالیت آنتی اکسیدانی دارد و همچنین اجازه می دهد تا اکسیژن و مواد مغذی به خوبی در خون گردش کنند این سود فقط یک باور نیست.

اما شواهد علمی وجود دارد که نشان می دهد بیماران دیابتی مبتلا به هیپرلیپیدمی خفیف را به دو گروه تقسیم می کند: گروه کنترل و گروهی که بادام می خورند.

گروه دوم باید حدود 56 گرم بادام درختی ریز در روز، که 20 درصد کل کالری آنها بود، به مدت 4 هفته می خوردند و سپس به مدت دو هفته دیگر به رژیم غذایی دیگری روی می آوردند.

نتایج نشان داد که این گروه از بیماران دچار کاهش التهاب و سلول‌هایی در بدن بودند که توسط رادیکال‌های آزاد آسیب دیده بودند.

بادام

با این حال، مطالعه دیگری نتایج معکوس را ارائه کرد از چهارده دونده آماتور خواسته شد تا قبل از شرکت در نیمه ماراتن از مکمل های آنتی اکسیدانی یا نوشیدنی های مبتنی بر بادام استفاده کنند.

نتایج نشان داد که دوندگانی که نوشیدنی بادام مصرف می‌کردند میزان کمتری از رادیکال‌های آزاد داشتند.

که اتلاف متابولیسم در بدن بعد از ورزش افزایش می یابد بنابراین می توان گفت که خوردن بادام به طور کامل به فعالیت آنتی اکسیدانی کمک نمی کند.

تقویت حافظه و هوش با مصرف بادام درختی ریز:

عملکرد حافظه و هوشیاری مغز معمولاً بعد از ناهار کاهش می یابد، با این حال، مصرف بادام ممکن است حافظه را بهبود بخشد. همانطور که در یک مطالعه تحقیقاتی نشان داده شده است.

که افراد دارای اضافه وزن و چاق را به گروه هایی تقسیم کرد که بادام می خوردند و گروهی که بادام نخوردند برای اینکه ببینید چگونه بادام بر حافظه و عملکرد شناختی تأثیر می گذارد.

نتایج نشان داد افرادی که در طول رژیم غذایی بیش از 12 هفته بادام مصرف کردند نسبت به گروه دیگر عملکرد حافظه بهتری داشتند.

57.7 درصد مریدم  علاوه بر این، مصرف بادام در وعده ناهار نیز می تواند به کاهش حافظه عود کننده کمک کند با این حال، خوردن بادام برای مدت طولانی ممکن است باعث بهبود مداوم در هوش نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.