راه های کارآفرینی 2 مرد ایرانی در سن 30 سالگی

کارآفرینی یکی از کارهای با ارزش و تاثیرگذار بر زندگی مردم است که در ایران دو مرد در سن 30 سالگی راه های کارآفرینی را به ما آموزش می دهند.

دستکش جراحی

برای کارای بیشتر دستکش جراحی لاتکس از پودری استفاده می کنند و یا استریله می باشند و در زمان استفاده خیس بود و برای همین کار است که در زمان استفاده از این دستکش ها به راحتی می توان دست را وارد این دستکش ها کرد و به خاطر نرمی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند و پودری که در ساخت آنها مورد استفاده قرار می گیرد کربنات کلسیم و همچنین پودر تالک و یکی از مواد دیگر نشاسته و ترکیی از تالک هاگ و پودر لیکاپدیم است.

خیار گلخانه ای

امروزه پیشرفت بسیار زیادی در صنعت کشاورزی انجام گرفته انواع محصولات گلخانه ‌ای مانند خیار، گوجه، صیفی‌جات و میوه ‌ها به ‌صورت گسترده ‌ای انجام می ‌گیرد که قیمت مناسبی نیز در بازار امروز تهران برای فروش دارد. به ‌طور کلی صیفی‌جات از پرمصرف‌ترین انواع محصولات کشاورزی در بین مردم و خانواده‌ ها به حساب می ‌آید که از دیر باز مورد توجه کشاورزان و بارفروشان قرار گرفته ‌است امروزه با توجه به افزایش جمعیت و داغ بودن بازار تقاضای این محصولات به ‌خصوص خیار گلخانه ای کشاورزان اقدام به کشت و تولید گلخانه ‌ای آن کرده‌ اند که در نوع خود بسیار بی‌نظیر می ‌باشد.

کفش ایمنی

از مواردی که معمولا استفاده از ان بسیار در مواقع فعالیت فنی در حین کار مورد اهمیت است استفاده از کفش ایمنی طبی است که نمونه های سبک و خارجی ان بسیار در میان انبوه سازان و کارخانه داران مورد اهمیت است. از جمله های معروفی که می بینیم در عموم شهرکهای صنعتی استفاده می شود و در قالب تابلوها و هم چنین بیلبوردها وجود دارد این است که ابتدا ایمنی بعدا کار.

کرم پودر

یکی از لوازم های آرایشی ضروری کرم پودر می باشد که می تواند نواقص پوستی موجود در صورت را به خوبی پوشش دهد و ظاهری زیباتر را به ما هدیه دهد. کرم پودرها دارای انواع مختلفی مانند: ضد جوش و چای سبز می باشند. مسئله مهمی که وجود دارد انتخاب نوع مناسب کرم پودر است چراکه ساعات زیادی روی پوست قرار دارد و می تواند موجب آسیب و ایجاد لکه های پوستی شود که همین امر موجب شده است تا تولید کنندگان این محصول اقدام به تولید کرم پودرهای گیاهی کنند که از چای سبز ساخته شده و بسیار سبک می باشند.