دلیل خراب شدن زیاد سینما خانگی اسنوا به نسبت تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های ال ای دی در اینجا برنده واضحی هستند و یکی از دلایلی است که باعث می شود از نظر محبوبیت از پلاسما پیشی بگیرند. سینما خانگی اسنوا ال‌ای‌دی به‌طور قابل‌توجهی روشن‌تر می‌شوند، بنابراین می‌توانند راحت‌تر با تابش نور ناشی از منابع نور مقابله کنند.

علاوه بر این، تلویزیون های پلاسما باید از شیشه در پنل جلویی خود استفاده می کردند که در صورت داشتن لامپ یا پنجره در اطراف تلویزیون باعث تابش شدید نور می شد.

تلویزیون‌های ال‌ای‌دی می‌توانند از پوششی بر روی پنل شیشه‌ای خود برای کمک به بازتاب و پخش نور استفاده کنند، و آن را برای اتاق‌هایی با نور مناسب انتخاب بهتری می‌کنند.

قیمت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ دست دوم بسیار ازران می باشد و برای تماشای اتاق تاریک طراحی شده بودند، اما از آنجایی که بیشتر مردم تنظیمات سینمای خانگی اختصاصی ندارند و اغلب با چند منبع نور در اطراف تماشا می کنند، چندان مفید نبودند.

همانطور که در زیر می بینید، تلویزیون پلاسما دارای انعکاس های واضحی بود، به حدی که حتی دیدن تصویر دشوار است، و در عوض شما خودتان تماشای تلویزیون را تماشا می کنید. بازتاب ها هنوز در تلویزیون LED قابل توجه است، اما حداقل می توانید تصویر را ببینید.

تلویزیون پلاسما سامسونگ F5300 – Samsung N5300
ال جی LN5400
تلویزیون LED – LG LN5400
درباره اوج روشنایی و مدیریت بازتاب بیشتر بدانید

زاویه دید
در جاروبرقی رباتیک سامسونگ امکانات بسیار پیشرفته ای قرار گرفته و بسسیار کاربردی است.

پلاسما نور را در همه جهات ساطع می‌کنند و زوایای دید بسیار وسیعی را ایجاد می‌کنند که بسیار بهتر از اکثر تلویزیون‌های LED است. این به این معنی است که تصویر هنگام مشاهده از کناره دقیق باقی می ماند که برای تماشای ورزش یا نمایش با چند نفر عالی بود. از بین دو نوع پنل اصلی برای تلویزیون های LED، IPS زاویه دید وسیع تری نسبت به پنل های VA دارد، اما هنوز به خوبی پلاسما نیست.

سازندگان تلویزیون فناوری های مختلفی را برای بهبود زاویه دید در پنل های VA امتحان کرده اند. سامسونگ یک لایه «زاویه دید فوق‌العاده» دارد و سونی از فناوری «زاویه عریض X» برای افزایش زوایای دید استفاده می‌کند، هر دو به قیمت نسبت کنتراست کمتر. هنوز به خوبی پلاسما نیست، اما برای تماشای تلویزیون در یک فضای نسبتاً بزرگ برای نشستن به اندازه کافی پهن هستند.

در زیر می توانید تفاوت زاویه دید پنل پلاسما و VA را مشاهده کنید.

بهتر است بدانید به دلیل جشنواره فروش قیمت یخچال ساید بای ساید ال جی 40 فوت مناسب می باشد.

بر روی میزهای آزمایشی مختلف آزمایش شده‌اند، بنابراین نباید مستقیماً فیلم‌ها را با هم مقایسه کنید، اما ما آن‌ها را گنجانده‌ایم تا به شما ایده‌ای درباره تأثیر هر فناوری بر زاویه دید ارائه دهیم.

 • منابع:
  1. Plasma vs LED vs LCD TVs

 • تبلیغات: 
  1. بازار فروش چرم شتری براق
  2. مرکز خرید پارچه لگ چرم نازک
  3. فروشندگان کیف ورزشی زنانه شیک
  4. سی آن سی النگو | بزرگ ترین بازار فروش تجهیزات طلاسازی در کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.