دستگیری قاتل سریالی که افراد را با استفاده از سیم خاردار باغی دست دوم به قتل می رساند

سیم خاردار نوعی سیم است که به ایمنی و حفاظت کمک می کند و با هزینه کمتری به همه مردم کمک می کند بدون دردسر از آن استفاده کنند.

در اواخر قرن نوزدهم پدیدار شد و از آن به بعد در دسترس همه مردم قرار گرفت و از این طریق مقاله سیم خاردار را ارسال کردم که ایمنی و محافظت در برابر هرگونه هشدار ثابت شده است و امیدوارم این مقاله برای همه کسانی که دوست دارند در مورد سیم خاردار یاد بگیرند مفید باشد.

مفهوم سیم خاردار:
نوعی مفتول فولادی که با لبه‌های تیز طراحی شده یا در فواصل بین لبه‌ها قرار می‌گیرد، برای ایجاد حصارهای مقرون‌به‌صرفه یا ارزان و استفاده در دیوارهای پیرامونی املاک استفاده می‌شود که در جنگ (به عنوان یک مانع سیمی) نیز از عناصر مهم استحکامات است.

رول سیم خاردار کشاورزی مدرن:
افراد یا حیواناتی که سعی می کنند از سیم خاردار باغی دست دوم عبور کنند یا از آن عبور کنند ممکن است احساس بی حسی کنند و آسیب ببینند. حصار سیم خاردار فقط به برچسب و براکت نیاز دارد، به عنوان مثال. ساخت آن آسان است و حتی توسط یک فرد ناشناس به سرعت نصب می شود.

سیم

 

تاریخچه اختراع سیم خاردار:
سیم خاردار اولین بار در سال 1867 توسط لوسین بی اختراع شد. اسمیت اهل کنت، اوهایو است
برای دومین بار پس از اصلاح در سال 1874 توسط جوزف اف. Glidden of DeKalb، ایلینویز این اختراع مدرن را به ثبت رساند.
این اختراع در سال 1876 توسط گیتس در سن آنتونیو توسعه یافت در سال 1899 تعداد شرکت های تولید کننده سیم خاردار به 150 شرکت رسید.

انواع سیم خاردار:
سیم تیغ مانند سیم خاردار معمولی شکل می گیرد و به هم متصل می شود، چه گرد باشد و چه طناب.

دوم: سیم آهنی خطی (سری):
این محصول از سیم 2.5 میلی متر کربن (پر کربن) و خار از ورق گالوانیزه به ضخامت 0.5 میلی متر به شکل ستاره ساخته شده است.روش تولید این محصول به این صورت است که ورق گالوانیزه را پس از پرس از یک طرف فشار دهید. یک نوار پرچین

سوم: حلقه سیم آهنی:
نوعی سیم آهنی به صورت حلقه رزونانس با انبساط های باریک و با قطرهای مختلف از 50 تا 120 سانتی متر قابل ارائه می باشد.