دانش آموزشی در کیف مدرسه دخترانه حیوان خانگی اش را به مدرسه می برد

انشا در مورد کیف مدرسه دخترانه من برای دانش آموزان کلاس ۱،۲،۳،۴،۵،۶. این مقاله اهمیت کیف مدرسه، بسته بندی کیف مدرسه را به طور مرتب و لوازم ضروری کیف مدرسه را توصیف می کند. این مقاله کوتاه و ساده به شما در امتحان به عنوان یک پاراگراف، گفتار یا مقاله کوتاه کمک می کند.

من یک کیف مدرسه با سایز متوسط صورتی دارم. من هر روز آن را به سمت مدرسه خود حمل می کنم. همه کتاب‌ها، خودکارها و جعبه ناهار من را امن نگه می‌دارد.

این کیف مدرسه در روز تولدم توسط پدرم هدیه داده شده است. کیف مدرسه من شیرین، زیبا و رنگ براق است. عکس بچه گربه شیرین جلوی کیف مدرسه ام هست. بسیار زیبا و رنگارنگ به نظر می رسد.

کیف مدرسه من دارای زیپ های سریعی است که می توان آن را قفل کرد. کیف مدرسه من بخش های کوچکی در داخل دارد تا هر وسیله را جداگانه نگه دارم. در یک بخش، من کتاب هایم را نگه می دارم و قلمم را در بخش دیگر. یک جیب کوچک برای نگهداری جعبه ناهار وجود دارد.

یک جیب دیگر در جلو وجود دارد که شکلات ها و چیزهای دیگر را در آن نگه می دارم. کیف من بسیار نرم است و حمل آن آسان است. در یک جیب کناری یک جیب مستقیم وجود دارد که من چترم را در آن نگه می دارم. من در هنگام آفتاب شدید و در فصل بارانی از چتر استفاده می کنم. این واقعاً من را از آفتاب سوزان در هنگام باران شدید نجات می دهد

کیف من به راحتی قابل حمل است چرخ های کوچکی دارد که وقتی احساس سنگینی می کنم می توانم آن را بکشم. در سفرهای مدرسه هم کیفم را حمل می کنم. ماه گذشته در اردوی تابستانی کنار مدرسه ام آن را با خودم بردم. من را بسیار نجات داد و وسایلم را ایمن نگه داشت. من عاشق کیف مدرسه ام هستم.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.