خرما قم برگ هایی به جنس طلا در آورد

به‌طور استثنایی خرما قم سرشار از سیلیکون است، فقط 30 گرم می‌تواند مصرف روزانه مورد نیاز این عنصر حیاتی را که برای سختی استخوان، تحرک مفاصل، خاصیت ارتجاعی عروق و عملکرد مناسب قلب است.

برای سلامت پوست، مو و ناخن ضروری است، به شما بدهد خرما حاوی مقدار زیادی کروم است که برای متابولیسم مناسب چربی ها در بدن ضروری است. کمبود کروم اغلب منجر به چربی سوزی کندتر، اضافه وزن و چاقی می شود.

یک واقعیت مهم دیگر کروم از عملکرد غده تیروئید پشتیبانی می کند، در تشکیل ایمنی نقش دارد، که به ویژه در خارج از فصل مهم است خرما حاوی ویتامین های گروه B است که به طور مستقیم در فرآیندهای متابولیسم سلولی و متابولیسم انرژی نقش دارد.

برای عملکرد سیستم عصبی مرکزی، مغز، سیستم ایمنی مهم است. بدون آنها، فعالیت طبیعی سیستم گردش خون و قلب و عروق غیرممکن است منیزیم یکی دیگر از عناصر ضروری برای عملکرد سیستم عصبی است.

خرما

از جمله، برای تنظیم فرآیندهای خواب و بیداری بسیار مهم است علاوه بر این، خرما حاوی بسیاری از عناصر مهم دیگر است پتاسیم، کلسیم، منگنز، مس، سلنیوم، آهن، ویتامین PP، ویتامین K. همه اینها میوه را به یک منبع انرژی عالی و نسبتاً مقرون به صرفه تبدیل می کند.

اریخی مفید استجوانی را طولانی کنید. خرما به دلایلی یکی از غنی ترین منابع آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شود. این مواد از سلول‌ها در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند که واکنش‌های اکسیداتیو مضر را تحریک می‌کنند و روند پیری را فعال می‌کنند.

غذاهای غنی از آنتی اکسیدان شما را در سطح سلولی جوان نگه می دارند ایمنی را فعال کنید. یکی دیگر از خواص مهم آنتی اکسیدان ها توانایی تقویت سیستم دفاعی خود بدن و در نتیجه مقاومت در برابر اثرات مضر ویروس ها و باکتری ها است.

مدت هاست که پزشکان به دنبال جایگزینی برای آنتی بیوتیک ها بوده اند که عوارض جانبی زیادی دارد. می توان ثابت کرد که برخی از مواد تشکیل دهنده محصولات طبیعی در نهایت می توانند جایگزینی برای داروهای معمولی شوند. به عنوان مثال، می توان ثابت کرد که عصاره های برگ خرما و دانه های میوه دارای فعالیت ضد باکتریایی هستند.

به حفظ سلامت استخوان کمک می کند. خرما حاوی مواد معدنی مفید (منیزیم، پتاسیم و کلسیم) است که می تواند از بیماری های استخوانی از جمله پوکی استخوان جلوگیری کند.