بهترین نمونه از طرحهای خاص تیشرت راگبی اورجینال برای نوجوانان!

بنابراین اکنون تیم هایی را با پیراهن های بسیار رنگارنگ و با طراحی پیچیده می بینیم که حداقل در رده های حرفه ای اغلب فصل به فصل تغییر می کنند.

طرفداران در سراسر جهان با بسیاری از طرح‌ها و نوآوری‌های جدید پیراهن در 10 سال گذشته شوکه و مجذوب شدند. 

یکی از طرح های تیشرت راگبی اورجینال که طرفداران را کاملا شگفت زده کرد، پیراهن “AdiThread” بود که توسط All Blacks پوشیده شده بود.

پیراهن تمام مشکی به طور طبیعی در طراحی خود دست نخورده است، اما در طول سال ها پیشرفت های ظریف تری انجام شده است.

و چه کسی می تواند اولین کیت Stade Francais را با بلانش دو کاستیل الهام گرفته از وارهول فراموش کند؟ که خیلی زود با طراحی ها و فلش هایش یک باشگاه را به یک امپراتوری برند تبدیل کرد.

تیشرت

 Stade Francais رنگ صورتی را در زمین قابل قبول کرد. باشگاه های آماتور اکنون می توانند بسته های خود را به رنگ صورتی سفارش دهند، صرف نظر از سازنده.

از آنجایی که عصر جدیدی در این ورزش طلوع می کند و رشد جهانی آن توسط بازارهای جدید و نوظهور که برای سال های متمادی غیرفعال هستند، تحت تاثیر قرار می گیرد، مدهای راگبی همچنان به الهام بخشیدن، تکامل و تعریف مجدد لباس های ورزشی و غیر رسمی ادامه خواهند داد.

مانند اکثر آمریکایی ها، من چیزی در مورد راگبی نمی دانم، اما برخلاف اکثر آمریکایی ها، حداقل سعی کرده ام یاد بگیرم. این ورزش در یک “زمین” انجام می شود، چیزی به نام “اسکرام” وجود دارد و بازیکنان بازی را کاملاً تکه تکه ترک می کنند.

خوشبختانه مقاله امروز بر روی نکات جزئی ورزش خشونت آمیز تمرکز نمی کند، بلکه بر روی قطعه ای از خوبی های طنزآمیز که از خونریزی ناشی شده است تمرکز خواهد کرد.