با خرید یک سرویس خواب به راحتی سه سرویس خواب دیگر هدیه بگیرید!!

بسته به ترجیحات خواب خود، ممکن است از نمای نزدیک بدن از فوم حافظه، پشتیبانی ملایم لاتکس یا حس فنری تشک با کلاف لذت ببرید. برخی از مطالعات نشان داده‌اند که تشک جدیدتر ۷ کیفیت خواب بهتری را بهبود می‌بخشد و کمردرد بیشتری را نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر کاهش می‌دهد.

با این حال، بهترین تشک برای شما احتمالاً به عوامل فردی مانند وزن بدن، وضعیت طبیعی خواب و اینکه آیا ترجیح می دهید روی یک سطح نرم یا سفت دراز بکشید بستگی دارد.

شما همچنین باید وسایل خواب خود را بر اساس معیارهای شخصی انتخاب کنید. ملاحظات مهم برای انتخاب بهترین بالش عبارتند از سفتی، ضخامت (ضخامت) و دوام.

برای ملحفه‌ها، بهترین گزینه برای شما ممکن است به این بستگی دارد که آیا ترجیح می‌دهید حالت دستی ترد یا ابریشمی داشته باشید و شب‌ها چقدر گرم بخوابید.

اتاق خواب بهداشتی نیز برای ارتقای خواب سالم مهم است. جارو کشیدن فرش و شستن منظم ملافه ها می تواند حضور کنه های گرد و غبار را کاهش دهد، بندپایان کوچکی که باعث ایجاد آلرژی می شوند.

فقط مطمئن شوید که دستورالعمل های شستشو و خشک کردن روی برچسب های مراقبت از رختخواب خود را دنبال کنید تا از آسیب یا جمع شدن بیش از حد جلوگیری کنید.

نکات اضافی برای بهبود محیط اتاق خواب
برای اطمینان از اینکه سرویس خواب مدرن از تولید به مصرف بسیار خوب و مناسب تولید و ساخته شده می توانید با یادگیری و نحوه ساخت این محصول کاربردی آشنا شوید و با دانستن این موضوع محیط آرامش بخش است که خواب سالم را ترویج می کند، باید اقدامات زیر را انجام دهید:

ملحفه ها و روبالشی های خود را تازه نگه دارید: بسیاری از کارشناسان معتقدند که باید ملحفه های خود را حداقل هر دو هفته یک بار بشویید.

اگر در خواب بیش از حد عرق می کنید یا تخت خود را با حیوان خانگی شریک می شوید، ممکن است بخواهید تمیز کردن هفتگی را در نظر بگیرید. شستشوی معمولی نه تنها از تجمع مایت‌های گرد و غبار و روغن‌های بدن جلوگیری می‌کند، بلکه می‌تواند خواب بهتری نیز داشته باشد.

نظرسنجی اتاق خواب بنیاد ملی خواب در سال 2012 نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می‌خوابند، زمانی که ملحفه‌های تازه معطر داشته باشند، هیجان بیشتری برای رفتن به رختخواب دارند.
قبل از خواب رختخواب خود را مرتب کنید: نظرسنجی Bedroom همچنین نشان داد که اکثر مردم چندین بار در هفته، اگر نه روزانه، تختخواب خود را پایین می آورند. این پاسخ دهندگان بیشتر در شب بهتر می خوابند. یک تخت خواب همچنین به شما امکان می دهد به رختخواب خزیده و سریعتر بخوابید.

 

  • منابع:
    1. The Bedroom Environment

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.