با استفاده از شلوار زنانه مام استایل خود را لاغر کنید!

اول از همه، شلوار مشکی مدت‌ها پیش از مفهوم ترند فراتر رفت: آنها ابدی هستند. مانند تی شرت های سفید و دکمه های سفید، آنها بخشی از ترکیب ژنتیکی یک کمد لباس هستند و مانند آن دو مورد  مانند DNA به طور کلی در جایگشت های بی پایان و اغلب کوچک هستند.

شاید 50 سایه مشکی وجود نداشته باشد، اما 50 شکل از شلوار زنانه مام استایل وجود دارد. حداقل. این می تواند کافی باشد که حتی سرسخت ترین در میان ما اضطراب گزینه را ایجاد کند.

در واقع، زنی که قبلاً می شناختم تقریباً یک کمد پر از شلوار مشکی داشت، و وقتی کمی درمورد اینکه چرا به این تعداد شلوار نیاز دارد ابراز تعجب کردم، شوکه به نظر می رسید. “هر کدام از آنها متفاوت است!” او گفت.

او یک مورد افراطی بود، اما طبق گفته Vogue ، هر زنی باید حداقل پنج جفت شلوار مشکی داشته باشد: تاکسیدو، جین، چرم، شلوار لی و شلوار شلوار.

در قرن بیستم بود که ما شروع به دیدن انواع مدرن شلوارهایی کردیم که امروزه می شناسیم و دوست داریم. در این دوره، زنان شروع به پوشیدن شلوار برای اوقات فراغت و مد کردند، اما تا دهه 1970 بود که شلوار برای زنان به طور گسترده ای به عنوان لباس مناسب پذیرفته شد.

طرح مدرن شلوار همچنین آخرین “جزئیات” منحصر به فرد خود را در قرن بیستم دریافت کرد – اضافه شدن یک زیپ به عنوان بست لباس آن، که فضای بیشتری را برای طرح‌ها فراهم می‌کرد و پوشیدن آن را در مقایسه با بستن دکمه‌های زیادی 

این امکان پذیر است، به خصوص اگر آنها را در طول چند سال جمع آوری کنید، اما به طور کلی احتمالاً تمرکز بر روی یک جفت عملی تر است. و برای این منظور، بهتر است از این ایده که بیشتر اوقات ممکن است چه شکلی باشد اجتناب کنید و به شکل ظاهری که هم انعطاف پذیرترین است و هم هرگز از مد نمی افتد، بچسبید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.