با استفاده از سنگ نما تراورتن دیگر نگران نصب آن نباشید!

یکی از ویژگی‌هایی که سنگ مرمر تراورتن را مشخص می‌کند، تطبیق پذیری آن است، به ویژه هنگامی که به دنبال کاربردها و کاربردهایی می‌گردید که بتواند در آن متمایز شود.

این است که این نوع سنگ طبیعی برای هزاران و هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته است رومی ها قبلا بناهایی با سنگ مرمر تراورتن ساخته بودند که هنوز هم قابل تحسین است.

همچنین ممکن است برای شما جالب باشد: انواع کفپوش سنگ طبیعی:
در حال حاضر این نوع سنگ نما تراورتن با توجه به مقاومت زیاد آن، هم برای نمای بیرونی و هم برای داخل استفاده می شود.

کف‌های سنگ مرمر تراورتن خودنمایی می‌کنند، اما می‌توانیم آن را در انواع دیگر پوشش‌ها مانند دیوار، حمام و نما نیز بیابیم.

طیف گسترده ای از پوشش ها و بافت ها:

تعجب آور است که چگونه ظاهر سنگ طبیعی می تواند بسته به اینکه یک درمان یا روش دیگر برای آن اعمال شود تغییر کند به همین دلیل مهم است که در هر مورد چه پایانی را می خواهیم تعیین کنیم.

سنگ

سنگ مرمر می تواند طبیعی یا خشن باشد، اما همچنین صیقلی، تراشیده، کهنه و غیره نیز می باشد بسته به اینکه برنامه شما چه خواهد بود، یک پایان به جای دیگری مناسب تر خواهد بود.

ظاهر آن نیز بسته به نوع برشی که هنگام استخراج آن از معدن و بعد از آن اعمال می شود، بسیار تغییر می کند: روی تخته ها، روی تخته ها و غیره.

در مورد کف سنگ مرمر تراورتن، فرمت قطعات تشکیل دهنده روسازی نیز تاثیر می گذارد شما می توانید بزرگتر یا کوچکتر، مربع یا مستطیل، در قالب موزاییک و غیره باشید. خود طراحی قطعات به فضا جوهره ای متفاوت می دهد، مثلاً کلاسیک تر یا مدرن تر است.

نظافت و نگهداری کف سنگ مرمر تراورتن:

سنگ مرمر یک ماده طبیعی است و به همین دلیل، هنگام تمیز کردن آن باید اقدامات احتیاطی خاصی انجام شود. همچنین لازم است از انجام برخی کارهایی که می تواند به آن آسیب برساند خودداری شود برای بقیه، این یک نوع روسازی نیست که نیاز به تعمیر و نگهداری بیش از حد پیچیده داشته باشد.

برای شروع می گوییم که اگرچه سنگ مقاومی است، اما اگر در برخی موارد دقت نکنیم ممکن است خراشیده شود. به عنوان مثال، شن و ماسه کفش یکی از چیزهایی است که می تواند آن را خراب کند، آن را خراش دهد و درخشش طبیعی آن را از بین ببرد.

به همین دلیل توصیه می‌شود به خصوص در سالن‌ها و ورودی‌ها دقت کنید و با جاروبرقی با فرکانس جاروبرقی بکشید تا بقایای ماسه و سنگریزه‌ها از بین برود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.