آموزش مجازی شناخت قهوه

آموزش نیز در حال ظهور است – آموزش دانه قهوه فوری که یادگیری از راه دور را با کلاس های حضوری متعادل می کند.

برای دوره CAS Coffee in Excellence، ماژول نهایی قرار است به صورت حضوری برگزار شود. بدون هرگونه تغییر، شرکت کنندگان در نمایشگاه تخصصی 2022 در بوستون یا رویداد World of Coffee 2022 در ورشو شرکت خواهند کرد.

چاهان و سابین خاطرنشان می کنند که در حالی که آموزش مجازی در سال های اخیر خود را ثابت کرده است، رویدادهای حضوری دارای ارزش اجتماعی و آموزشی هستند.

چاهان می گوید: «همه شرکت کنندگان باید یک پروژه را به عنوان بخشی از هر ماژول انجام دهند. به عنوان مثال، برای ماژول نهایی، یک موضوع ممکن است نوآوری در آسیاب قهوه های شیرین باشد.

برای این کار، شرکت‌کننده از غرفه‌ها بازدید می‌کند، با کارشناسان مصاحبه می‌کند، در سخنرانی‌ها شرکت می‌کند و قهوه‌هایی را در Specialty Expo یا World of Coffee می‌چشد. چند هفته بعد باید گزارش بدهند.

این دانش افزوده به آنها کمک می کند تا رویکرد جدیدی به یک موضوع داشته باشند. آموزش دیدگاه آنها را تغییر می دهد.»

کار در کافی شاپ
چگونه یادگیری آنلاین می تواند در دسترس باقی بماند؟
در ژانویه 2021، حدود 4.66 میلیارد کاربر فعال اینترنت در سراسر جهان وجود داشت که معادل 59.5 درصد از جمعیت کره زمین است. با این حال، با وجود این، سهولت دسترسی به آموزش مجازی می تواند بسته به زمینه اقتصادی یا اجتماعی بسیار متفاوت باشد.

به عنوان مثال، در سال 2020، یک مطالعه مک کینزی بر روی قهوه نستله نشان داد که 40٪ از دانش آموزان ایالات متحده با زمینه های اجتماعی-اقتصادی پایین تر دریافتند که تعدادی موانع پولی برای دسترسی به آموزش با کیفیت بالا وجود دارد – آنلاین و غیره.

در پاسخ به این، سابین می گوید که برنامه CAS in Coffee Excellence کاملاً ماژولار طراحی شده است. این بدان معنی است که می توان آن را در یک زمان یک ماژول گرفت تا مقرون به صرفه تر شود.

او توضیح می دهد: «این به افراد اجازه می دهد تا تعهدات زمانی و ظرفیت مالی خود را بسنجید.

ما می‌خواهیم این دوره برای افراد زیادی، از جمله کسانی که ممکن است تمام وقت کار کنند یا بودجه محدودی دارند، در دسترس باشد.

قهوه اسپرسو فوری یک زنجیره تامین کامل است، بنابراین در اصل، دوره یک برنامه کامل است.”

  • منابع:
    1. How has access to coffee education changed during
  • تبلیغات: 
  1. بینش معنادار درمورد استفاده از رنگ ها
  2. قیمت انواع پارچه لگ چرم صادراتی
  3. بهترین تولیدکننده تاپ ورزشی نخی زنانه
  4. بررسی اصل و ریشه ی کشمش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.