آبیاری به وسیله شیلنگ 2 اینچ کشاورزی نیاز شما را از کود دهی به درختان بر طرف می کند

هر انتهای نر یک شیلنگ 2 اینچ کشاورزی معمولی می تواند با اتصال دهنده مادگی در دیگری جفت شود، که به چندین شیلنگ باغ اجازه می دهد تا از سر به انتها متصل شوند تا طول کلی آنها افزایش یابد.

واشرهای لاستیکی یا پلاستیکی کوچک اغلب به عنوان گیج کننده “شلنگ واشر” نامیده می شود در انتهای ماده برای جلوگیری از نشتی استفاده می شود، زیرا رزوه ها مخروطی نیستند و برای ایجاد مهر و موم استفاده نمی شوند.

اکثر شیلنگ های باغ برای استفاده با آب گرم رتبه بندی نمی شوند. حتی قرار دادن برخی شیلنگ ها در زیر نور خورشید در حالی که تحت فشار هستند می تواند باعث ترکیدن آنها شود.

این شیلنگ‌های جمع و جور که به راحتی سیم پیچ می‌شوند، وقتی با آب پر می‌شوند، منبسط می‌شوند، اما زمانی که این شیلنگ‌ها را ندارند، صاف هستند.

از آنجا که آنها باید انعطاف پذیر باشند تا در هنگام خالی فرو بریزند، معمولاً از مواد سبک وزنی ساخته می شوند که معمولاً دوام زیادی ندارند.

شیلنگ کویل دار اگر فضا تنگ نیستید یا فقط از دعوا کردن با شلنگ خود متنفر هستید، این نوع شلنگ در یک سیم پیچ منظم جمع می شود. آنها معمولاً در طول های کوتاه تر هستند (برای اطلاعات بیشتر به زیر مراجعه کنید) بنابراین برای آبیاری مناطق کوچک مناسب هستند.

شلنگ قابل گسترش یکی دیگر از گزینه‌ها برای حیاط‌ها یا پاسیوهای کوچک، شلنگ منبسط شونده کوچک به نظر می‌رسد، اما وقتی با آب پر شود طول آن دو یا سه برابر می‌شود. این شیلنگ های سبک وزن برای کارهای سبک هستند و معمولاً دوام زیادی ندارند.

شیلنگ های باغچه با ویژگی های خاص:

شلنگ آبپاش تمام طول شیلنگ آبپاش صاف است و سوراخ های کوچکی در بالای آن وجود دارد. وقتی آب روشن می شود مانند آبپاش از سوراخ ها پاشیده می شود.

شلنگ خیس کن یک شلنگ خیساندنی که با سوراخ‌هایی پوشانده شده است، آب را به آرامی داخل تخت باغچه می‌چکد.